Yazı Detayı

öş
27
Haz
2018

ÇİMSTONE MUTFAK TEZGAHI, ÇİMSTONE BANYO

ÇİMSTONE MUTFAK TEZGAHI, ÇİMSTONE BANYO

Çimstone İtalyan Breton firması tarafından geliştirilen bir üründür. İleri teknolojik süreçle üretilen ve %93’ü kuvars, %7’si polyester reçine ve bağlayıcı pigmentlerden oluşmaktadır.

ıfıuy

 

ÇİMSTONE ÖZELLİRLERİ

Gözeneksiz bir yapıya sahiptir ve bu nedenden dolayı leke tutmama özelliği mevcut olup kolay temizlenebilen bir üründür. Çimstone Avrupa’nın en seçkin Ürün Analiz ve Güvenirliği Merkezi LGA Qualitest tarafından hijyen raporuna sahip tek yüzey kaplama malzemesidir güvenerek mutfaklarınızda, banyolarınızda, iç ve dış cephelerinizde kullanabilirsiniz.

Elmas kadar sert bir yüzeye sahip olduğu için çizilmeye, kırılmaya ve aşınmaya karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Fakat tabi ki her ürün gibi farklı nesnelerden gelen aşırı darbe ve basınçtan zarar görebilir.

 

LC

 

Kuruduğunda çıkartılması zor lekeleri de çıkartma konusunda başarılı olan Cimstone boya, oje, sakız, ağır yağlar gibi atıkları plastik bir spatula ile nazikçe kazıyıp su ile duruladıktan sonra başarılı sonuçlar elde edeceğinizi görebilirsiniz.

Çimstone aynalı taşları taşın içerisindeki ayna efektleri ile mutfaktaki ışıltınızı arttırarak sıklıkla rastlanan lake mobilyalarınız ankastre cihazlarınıza metal aksesuarlara uyum içerisinde durmaktadır. Birçok renk seçeneği olan Çimstone siyah ve beyaz seçenekleriyle de şıklığı ve yalınlığı ile modası hiç geçmeyen nostalji ve modern seçenekleriyle her zevke hitap etmektedir.

 

tı

ÇİMSTONE NERELERDE KULLANILABİLİR?

Çimstone gerek dayanıklılık gerek hijyen kolay temizlenmesi gibi birçok özellikleriyle mutfak tezgahlarında, tezgah üstü, tezgah arası, dolap kapaklarında iç ve dış cephede bununla birlikte hijyen açısından önemli olan banyo ve lavabolarda da kullanmanız mümkündür. Suyu bünyesine emmeyerek bakteri ve leke oluşumunu engellemektedir.

 

yuı

NEDEN ÇİMTONE KULLANMALIYIM?

Çimstone temizlik konusunda size büyük kolaylık sağladığı için önemli ölçüde tasarruf sağlamaktadır. Temizlik sürelerinde inatçı lekelerle kolay baş edebildiği için size zamandan kazandırır.

Çimstone ürünleri farklı renk ve modelleriyle size zengin çeşitlilik sunar dolap kapaklarıyla uyumlu şık kullanım alanları oluşturur. Pigmentlerle renklendirilen ayna, cam, deniz kabuğu gibi değişil malzemelerle efekt verilebilir. Bu sayede günümüzde değişen modern mutfaklara uyum sağlamaktadır.

Çimstone değişik kullanım alanlarıyla masa, sehpa, banko gibi ürünlerde şık görünüm kazandıran renk seçenekleriyle değişik tercihler sunan bir üründür. Güvenli bir şekilde çocuklarınızın çalışma alanlarında rahatlıkla kullanılabilir.

Çimstone mutfak, Modern ve klasik uyumu tam şekilde sağlar. Çimstone ürünleri gününüzün birçok saatini geçirdiğiniz mutfaklarınızı eğlenceli bir hale getirebilir. Parlayan yüzeyleriyle ferah çalışma alanı sağlar.