Hakkımızda

İşimizi severek yapıyoruz

ayrac-01

Sektörün farklı birimlerinde ( alüminyum, ahşap doğrama vb. ) uzun süre hizmet verdikten sonra müşterilerimizin tüm beklenti ve isteklerine cevap verebilmek için 2000 yılında dekor yapı iç mimarlık kurulmuştur.

Yenilikçi, farklı bakış açısı, eğitimli uzman kadrosu ve tecrübesiyle dekor yapı iç mimarlık kısa zamanda piyasada kendine yer edinmiş ve yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmıştır.

Bilgisayar destekli çizim ve sunum yapan ve kaliteden ödün vermeyen dekor yapı iç mimarlık en son trendleri ve yenilikleri her zaman yakından takip etmektedir.

misyon-vizyon

2000 yılında kurulan Dekor Yapı İç Mimarlık kurulduğu ilk günden bugüne kadar değerlerini ve heyecanını aynı ölçüde korumaktadır.

Dekor yapının hayata bakışı olan bu değerler öncelikle insana ve doğaya saygı, üstün hizmet kalitesi, kaliteli ürünün iyi tasarımlarla sizlere sunulmasıdır. Birbirini tamamlayan bu unsurlara ulaşmak için alanında uzman kişilerden oluşan deneyimli kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Sektörde en önemli sıkıntılardan birisi olan satış sonrası hizmet ve oluşabilecek aksaklıklara karşı dekor yapı iç mimarlık ürün ve hizmetlerinin arkasında durmayı taahhüt etmektedir.

Günümüze kadar sürekli artan müşteri portföyümüz, bizim işimize daha çok bağlanmamıza ve sürekli ileriye doğru adım atmamıza en büyük etkendir.

kalite-politikasi

Dekor yapı iç mimarlık kalite politikası ; kuruluşundan günümüze kadar geçen süreçte çağın ve sektörün gereksinimlerini doğru tespit edip daima bir adım önde olmasını sağlamıştır.

 1.  Tüm süreçlerde ( projelendirme, imalat, montaj, satış sonrası ) müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan firma olmak.
 2. Maliyetleri düşürmek ve karlılığı artırmak için kaliteden ödün vermeden teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve uygulamak.
 3. Kalite sistemleri çerçevesinde tüm çalışanların daha yetkin ve yeteneklerini  en üst seviyede kullanabilen kişiler haline gelmeleri için ekip çalışmasına önem vermek ve kalite düzeyini sürekli yükseltmek için çalışmak.
 4. Tüm çalışanlarda önce kaliteli insan, sonra kaliteli üretim bilincini tesis etmek.
 5. En doğru ve en ekonomik çözümleri hızlı ve kaliteli bir biçimde üreterek daha sonra ortaya çıkabilecek uygunsuzlukların önüne geçmek.
 6. Başlanan her projeyi zamanında, en üst düzey tekniklerle projesine tam uyumlu, istenen kalitede ve bütçe sınırları içinde eksiksiz tamamlamak.
 7. İçinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmak ve iş hacmini sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmak.
hedeflerimiz

Dekoryapı iç mimarlık ;  kuruluş aşamasında kendisine belirli hedefler koymuş ve bir çoğuna kısa sürede ulaşmıştır. ulaştığı hedefler firmamız için yeni hedefler belirlenmesine ve bu hedeflere ulaşmak için  yoğun çaba sarf etmemize fakat sektörde de öne çıkmamıza sebep olmuştur.

Dekor yapı iç mimarlık;  hedeflerini, daima müşteri odaklı, yenilikçi, insan ve doğaya saygılı olarak belirler.

” hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez. ”

Hedeflerimizi kısaca özetlemek gerekirse ;

 1. Kişiye özel olarak tasarlanan sınırsız ürün yelpazesiyle tüketicisini kaliteli ve erişebilir fiyatlar ile buluşturmak.
 2. dekorasyon sektöründe, ülkede bilinen bir marka olmak, geçmişten gelen güçlü marka değerini pekiştirmek.
 3. Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak.
 4. Sağlıklı ve çevreye duyarlı ürünleri ile dünya çapında standartlar seviyesinde üretim gerçekleştirmek .
 5. Gelişim ve büyümeyi sürdürülebilir kılmak.
 6. Çalışanlarını ve iş ortaklarını modern iş dünyasındaki değişimler ve yenilikler hakkında bilgilendirmek, gerekli eğitim imkanlarını sağlamak.
 7. Dekorasyon sektöründe satış ve satış sonrası hizmet konularında standartları belirleyen marka olmak.
1295
Çeşit Ürün Kalemi
16
Yıllık Tecrübe
14286
Kayıtlı Müşteri
15
Kişilik Ekip