AVANGARDE BANYO DOLABI

Avangarde banyo dolapları banyonuzu daha kaliteli ve görkemli göstericektir.Banyolarınızın şıklığın yanı sıra su dayanıklılığı ve neme karşı olan banyolar daha önemlidir. Banyo alanları kapalı alan olduğu için nemden dolayı dolaplara zarar vermektedir. Avangarde banyo dolaplarınızın su üzerinden sorun yaşamamak istemiyorsanız ayakları olan dolapları seçmelisiniz. Bunun nedeni ise banyo dolabınızın direk alt yüzeyine suyun gelmesini engellemiş olursunuz bu sayede rutubet oluşumlarından azda olsa kurtulmuş olursunuz. Böyle durumları göz önüne alarak uzun yıllar boyunca banyo dolabınızı kullanabilirsiniz.

Banyo dolapların özellikle de kapakları için farklı malzemelerin kullanımlarına yer veriliyor.Avangarde banyo dolaplarınızın kapakları nem alarak renk değiştirmesi ya da yıpranması engelliyor. Neme karşı dayanıklılığı olan membran kapaklar bu konuda faydalı oluyor.Membran gibi diğer ürün ise akrilik kapaklar oluyor. Akrilik kapaklarda membran kapaklar gibi daha dayanıklı hale gelmesini sağlıyor. Eğer banyo dolaplarınızı daha uzun ömürlü kullanmak istiyorsanız kapak oluşumlarını da dikkat etmelisiniz.

Havlular , kişisel bakım ürünleri , temizlik malzemelerinin aynı yerde bulunduğu banyo dolabı alırken rengine , kolay temizlenebilir olmasına , boyutlarına önem verilmelidir. Özellikle de küçük banyolarda alanı daraltmayacak tarzda bir seçim yapılmalıdır.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?