ELİTE BANYO DOLABI

Elite banyoların hem hijyenik hemde göze hitap etmesi oldukça önemlidir. Yaşam alanlarının en önemli yerlerinden birini oluşturan yerdir. Banyonuza ilk girdiğiniz zaman dikkatimizi genellikle dolaplar ve dolap modelleri dikkatimizi çeker. Banyo dolapları seçerken şık ve abartısız olmasını istiyorsanız elite banyo dolapları ile şıklık yakalayabilirsiniz. Banyo dolaplarınız fonksiyonel olmalı çünkü banyoda kalabalık yaptığını düşündüğünüz eşyaları dolabınıza kaldırarak daha ferah ve modern hale getirebilirsiniz. Banyo dolapları yaptırdığınız zaman açık renk tercih edilmeli , banyonuzun daha geniş ve ferah ortama kavuşur.

Fakat şıklıktan daha önemli hususlarda vardır. Banyolarımız kapalı alan olduğu için nemli ve ıslak olan , fazla hava almayan yerlerde doğru ürün tercih yapmalıyız. Neme ve buhara dayanıklı olan malzemelerden üretilmiş mobilyalar kullanmak gerekir. Banyo dolaplarının maliyeti yüksek oldupu için uzun sürede kullanılabileceğimiz ürünleri seçmek için malzeme kalitesine ve dayanıklılığına bakmalıyız.MDF gibi malzemeler içinde öncelikli olarak tercih edebileceklerimiz arasında.

MDFLAM dayanıklı , sert bir malzeme , üzeri lake boyanarak da banyolarda kullanılabiliyor. Böylelikle neme ve suya karşı dayanıklı olabiliyor.

Banyo dolapların yanı sıra boyaların da suya dayanıklı boya olması doğru seçim olucaktır. Elite banyo dolaplarınızı daha uzun ömürlü kullanabilirsiniz.

Elite Banyo Dolaplarıyla zevkinizi yansıtın… Siz hayal edin biz gerçekleştirelim

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?