KUVARS NEDİR ?

Doğadaki en sert taşlardan biri olan kuvars mineralini günümüzün en son teknolojisiyle şekillendiren Çimstone, mutfak ve banyolar için birbirinden şık, sağlam ve hijyenik tezgahlar sunuyor.

Yapısını oluşturan 7 mohs sertlikteki kuvars minerali sayesinde yüksek çizilme ve aşınma dayanımı gösteren Çimstone, kuvars mineralinin ışıltısını ve sağlamlığını yüzeylere taşıyor.

Mohs sertlik skalasında 10 Mohs olan elmasın sertliğine 7 Mohs sertliği ile oldukça yaklaşan kuvars sayesinde Çimstone, metal veya benzeri malzemelerle çizilmez, yoğun sirkülasyon olan alanlarda bile ömür boyu yüksek aşınma dayanımı gösterir.

Cimstone Mutfak Tezgahı Özellikleri

Yüksek aşınma , çizilme ve darbelere karşı dayanıklıdır.

Leke tutmaz , gözeneksiz ve kolay temizlenir.

Cila veya parlatma istemez.

Hijyeniktir.

Çıkması zor lekelerden oluşan zararlardan etkilenmez.

Ancak herhangi bir kirlenme ya da lekelenme durumunda tezgah beklemeden hemen temizlenmelidir.Lekelerin zorluğuna göre çamaşır suyu içerikli deterjanda kullanılabilmektedir. Cimstone tezgahı ilk günkü gibi kullanmak mümkündür.Cimstone tezgahı uzun ömürlü kullanmak için tezgahı kirletmekten kaçınınız .Kesici aletler kullanmayınız.Kesici aletler kullanırsanız tezgahınızın ömrü azalır ve eskisinden daha kötü durur.

Çimstone nedir ?

Çimstone, İtalyan BRETON teknolojisiyle üretilen kuvars esaslı kompoze taştır. Doğal taş dokularını kuvarsın sağlamlığıyla birleştiren Çimstone, banko, tezgah, zemin, cephe, merdiven gibi her tür yüzeyde artan beklentileri üstün kalite ve çeşitteki ürünleriyle karşılar. Kompakt yapısı ile sıvı emmeyen Çimstone, bu özelliği sayesinde leke tutmaz, asit ve bazların yıpratıcı etkilerine karşı yüksek dayanım gösterir..

Çimstone, doku ve tasarım alternatifleri ile farklı, dolap kapakları ile uyumlu, değişik beklentilere uygun renklerde üretilebilir. Pigmentlerle renklendirilen ayna, cam, deniz kabuğu, bazalt, pirinç talaşı gibi farklı malzemelerle efektler verilebilen Çimstone, bugüne kadar alışılagelmiş yüzey kaplama malzemelerinden çok farklı görünümlere olanak sağlar, günümüzün değişen mutfak, banyo kültürlerini ve modern tasarımlarını tamamlar.

Cimstone tezgah çeşitlerine ve renklerine , renk kartelasından göre seçebilirsiniz…

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?