Dekor Yapı

2000 yılında kurulan Dekor Yapı İç Mimarlık kurulduğu ilk günden bugüne kadar değerlerini ve heyecanını aynı ölçüde korumaktadır.


İşimizi Severek Yapıyoruz

Sektörün farklı birimlerinde ( alüminyum, ahşap doğrama vb. ) uzun süre hizmet verdikten sonra müşterilerimizin tüm beklenti ve isteklerine cevap verebilmek için 2000 yılında dekor yapı iç mimarlık kurulmuştur.

Dekor yapının hayata bakışı olan bu değerler öncelikle insana ve doğaya saygı, üstün hizmet kalitesi, kaliteli ürünün iyi tasarımlarla sizlere sunulmasıdır. Birbirini tamamlayan bu unsurlara ulaşmak için alanında uzman kişilerden oluşan deneyimli kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Sektörde en önemli sıkıntılardan birisi olan satış sonrası hizmet ve oluşabilecek aksaklıklara karşı dekor yapı iç mimarlık ürün ve hizmetlerinin arkasında durmayı taahhüt etmektedir.

Günümüze kadar sürekli artan müşteri portföyümüz, bizim işimize daha çok bağlanmamıza ve sürekli ileriye doğru adım atmamıza en büyük etkendir.

Yenilikçi, farklı bakış açısı, eğitimli uzman kadrosu ve tecrübesiyle dekor yapı iç mimarlık kısa zamanda piyasada kendine yer edinmiş ve yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmıştır.

Bilgisayar destekli çizim ve sunum yapan ve kaliteden ödün vermeyen dekor yapı iç mimarlık en son trendleri ve yenilikleri her zaman yakından takip etmektedir.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?