COANTE NEDİR ?

Göktürk Coante sahip olduğu ileri teknoloji ve tecrübe farkıyla hayal gücünüzü aydınlatmak ve sınırları ortadan
kaldırmak için yola çıktı.Coante, en son ve yenilikçi Breton teknolojisi ile kuvars esaslı kompoze plaka üretir.Coante’nin en gelişmiş Breton teknolojisine sahip olması dünya çapındaki tüm ürünleri ve halihazırda üretilmemiş pek çok ürünü üstün kalite ve süreklilik ile üretme kapasitesi sağlar.

Göktürk Coante ürünleri tüketicinin zihnindeki tüm sınırları kaldırarak ihtiyaç duyulan her alanda kullanılabilirlik avantajı sağlar. Coante, her türlü zemin döşeme, kaplama, dış cephe, mutfak ve banyo tezgahı, yükseltilmiş döşeme ve merdivenlerde kullanılabilir.


Mermer ve granite göre Yüksek 7 MOHS sertliğe sahip Göktürk Coante yüksek çizilme ve kimyasal direnci, leke tutmaz yapısı ile hem zemin hem tezgah uygulamalarında alternatiflerine karşı büyük avantaja sahiptir. Doğal taşın kullanılabildiği tüm alanlarda rahatlıkla uygulanabilen Göktürk Coante ürünleri, doğal taşın aksine yapısında kılcal çatlaklar ve gözenekler bulundurmamasından dolayı hijyeniktir. Üstelik her biri tasarım ürünü olduğundan geniş renk seçenekleriyle hayatınıza şıklık katar.

           Kuvars Nedir ?

Asıl adı kuvars kristali olan kuvars taşı , yeryüzündeki en sert minerallerden birisidir. Kuvars , dünya yüzeyinde en bol ve en yaygın bulunan değerli taşlardandır. Hem kimyasal hem de mekanik ayrışmaya karşı dayanıklı olan kuvars taşı , metaformik ve tortul kayaçlardandır. Bu tarz ürünlerde içeriğinin % 93 ‘ ü kuvars , az miktarda polyester reçine bağlayıcı veya  beyaz çimento bağlayıcı pigmentlerle sıkılaştırarak kullanıma uygun hale getirilir.Bu sayede kuvars kompoze taşlara eşsiz sağlamlık ve dayanıklılık kazandırır.Kuvars kompoze taşlar , granite ve mermere en iyi alternatif üründür.Granit , mermer gibi doğal taşa alternatif bir tasarım ürünü olarak ortaya çıkan kuvars esaslı kompoze taşın dünya çapında ve ülkemizde talebi hızlı bir şekilde artmaktadır.

        Genel Özellikleri 

  1. Leke Tutmaz
  2. Antibakteriyeldir.Hijyen belgesine sahiptir.
  3. İçerdiği Kuvars granülleri arasında boşluksuz bir yapı vardır.
  4. Kimyasal dayanımı yüksektir
  5. Yanmazlık özelliği vardır
  6. Antistatiktir.
  7. Yüksek esneme dayanımı vardır
  8. Yüksek asit ve küf dayanımı vardır.
  9. Coante ürünleri 7 mohs sertliğinde olup mermer ve granite göre yüksek çizilme direncine sahiptir.
  10. Sınırsız sayıda mükemmel efekt ve desenleri oluşturmak mümkündür.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?