Ev dekorasyonunda önemli bir yere sahip olan mutfak, evin en çok kullanılan alanlarından biridir.Kullanımının dışında mutfağın göze hitap etmesi de çok önemlidir. Bundan dolayı bireyler mutfak dekorasyonuna çok önem verirler.

Başakşehir mutfak dolaplarının en önemli parçası olan kapak seçimi de dayanlılık ve uzun süreli kullanım için önemlidir.

Başakşehir mutfak dolap kapakları profil kapak, laminat kapak ve PVC kapaktır. Profil kapaklar diğer kapak çeşitlerine göre daha uygundur ve tasarım konusunda size esneklik sağlar.

Laminat kapakların diğerlerine göre avantajı ise darbelere karşı dayanıklı olması, nem ve ısıya karşı dayanıklı olmasıdır ancak siz tasarıma daha çok önem veriyorsanız, laminat kapaklar genelde düz renklerde olur ve tasarım bakımından sadedir. PVC kapaklar ise kapak modelleri arasında fiyatı en pahalı olanıdır ancak tasarım bakımından diğerlerine göre avantajı büyüktür.

Başakşehir Ahşap Mutfak Dolabı Çeşitleri,  kullanılan ağacın özelliğine ve işçiliğine göre de değişebilmekle beraber, Başakşehir lake mutfak dolapları ve Başakşehir laminat mutfak dolaplarına oranla daha pahalı olduğundan mutfak dolabı piyasasında daha az tercih edilen bir mutfak dolabı çeşididir ahşap mutfak dolabı. Klasik mutfak sevenlerin daha çok tercih ettiği bir mutfak dolabı türüdür.

Başakşehir Lake Mutfak Dolabı Çeşitleri,  aynen laminat mutfak dolaplarında olduğu gibi çok geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Başakşehir  Lake mutfak dolaplarının tercih edilmesindeki en büyük neden çok şık bir görünüme sahip olmasıdır. Mat ve parlak lake olarak bir çok Mutfak Dolabı Çeşitleri vardır.

Başakşehir  Lake mutfak dolapların yüzeyleri boyalı malzeme olduğundan dolayı sert darbelere karşı kullanımına biraz dikkat etmek gerekir.

Başakşehir Lake mutfak dolaplarının temizliği oldukça kolaydır. Hiçbir temizlik maddesine ihtiyaç duymaksızın mutfak dolabınızı nemli bir bezle silerek rahatça temizleyebilirsiniz.

Başakşehir Laminat Mutfak Dolabı Çeşitleri, MDF yada suntalam paneller yüzeyine sıcak presleme yöntemlerinin uygulanması ile Laminat sıkılarak elde edilen malzemelerden üretilen Mutfak Dolapları dır. Başakşehir Laminat Mutfak dolapları hijyenikliğin kolay sağlanabildiği, bakteri tutmama özelliklerine sahip, ısıya, neme ve darbelere oldukça dayanıklı bir mutfak dolabı çeşididir. Laminat kapakların oldukça zengin renk ve desen seçeneği mevcuttur. Düz renkli modelleri olduğu gibi desenli modelleri de mevcuttur. Başakşehir Ahşap mutfak dolaplarına ve Başakşehir lake mutfak dolaplarına göre fiyat açısından oldukça avantajlıdırlar. Piyasada en çok tercih edilen Mutfak Dolabı Çeşitleri’ nden biridir laminat mutfak dolapları. Bunun temel nedeni lake mutfak dolabına göre oldukça fiyat avantajının olmasıdır. Laminat mutfak dolabının temizliği oldukça kolaydır. Kolay leke tutmama özelliği olduğu için nemli bir bezle dahi kolayca temizlenebilir.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?