Corian solid yüzey malzemesi, çeşitli konut , ticari alan , mimari ve tasarım olarak kullanılan bir üründür.

Corian akrilik malzemesi tasarımda çok yönlüdür.

Corian solid akrilik malzemesi tasarımda çok yönlülük, fonksiyonellik ve dayanıklılık sunar.

Corian akrilik yüzey malzemesi her türlü tasarım için kullanabilir. Konaklama, sağlık, banka, mağaza,  ev ve gıda sektörleri dahil olmak üzere farklı mekanlarda, mutfak tezgahı, banyo tezgahı, küvet ve duş ve duvarları, mutfak evyesi, banyo evyesi ve laboratuvar tezgahı gibi uygulamalarda yaygın olarak tercih edilen malzemedir.

Corian, solid , gözeneksiz ve homojen bir yüzey malzemesidir. 1/3 oranında akrilik, 2/3 oranında doğal minerallerden oluşur. Bu mineraller aluminyum ekstre edildiği bir maden olan boksitten elde edilen aluminyum trihidrat maddesinden oluşmaktadır.

Corian, geniş renk paleti,seçenekleri , neredeyse sınırsız çalışma olanağı sunmaktadır. Corian solid yüzey malzemesi tek başına kullanılabileceği gibi ahşap, taş, seramik, cam gibi malzemelerle birlikte tamamlayıcı ürün olarak da kullanılabilir.

Corian tezgah , pürüzsüz ve kusursuz görünümle birlikte gözeneksiz bir yapıya sahiptir. Uygun bir şekilde temizlendiğinde, gözeneksiz yapısı sayesinde küf ve bakterilerin gelişimi engellenir.

Corian solid yüzeyleri tamir edilebilir; ince zımpara, hafif aşındırıcı deterjanlar ve bir sünger yardımıyla tamamen yenilenebilir.

Mesela sigara yanıkları kolayca yüzeyden çıkarılabilir.kötü kullanıma bağlı hasarlar ürünü tamamen değiştirmeye gerek kalmadan yerinde tamir edilebilir.

Corian solid yüzey malzemesi ,toksik madde içermez  ve insanlarda alerjiye sebep olmaz .

Tezgahta ek yerleri yapmak, evye yapıştırmak ve özel kenarlar oluşturmak uyumlu yapıştırıcı rengiyle son derece kolaydır. Tezgahta temiz ve güzel bir görünüm elde edilir.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?