Laminant Tezgahlar çizilmeye ve ısıya karşı dayanıklı overley yüzey laminat kullanılmaktadır.

Yüzey yapıştırmasında PVA bazlı tutkal kullanılmaktadır. Tezgah alt ön kısmında poliüretan damlalık fitili kullanılmaktadır. Tezgah alt yüzeyinde silikon esaslı kağıt kullanılmaktadır. Setli tezgahlar shring naylon ile ambalajlanmış olarak, köşe koruyucu karton, kullanma ve montaj talimatı içerisinde konularak sevk edilir.

Laminant tezgahlar gekonomik, temizliği kolay ve şık görünümlü bir tezgah üstü malzemesidir.

Bu nedenle en çok tercih edilen tezgah üstü malzemelerinden biridir. Çok çeşitli renk, desen ve bitirme seçeneklerine sahip ahşap, doğal taş görünümünde veya tek renkli çeşitlerde bulunabilir.

Laminant reçine emebilen kağıtların üretim çeşidine göre dizilip , sıcaklık ve basınç etkisiyle beraber preslenmesinden elde edilen yüzey kaplama malzemesidir. Cila tabakası kağıt ve HDF tabakasından oluşur. Dekor Yapı Laminant malzemeleri çok yönlü bir materyal olup , hem çağdaş hem de geleneksel dekorasyon stillerine kolayca uyarlanabilir.

Laminant Tezgah estetiktir, kullanımı ve temizliği kolaydır.

Ayrıca hijyenik ve ekonomik oluşu daha çok uygunluk sağlar. Islak ortamlardan etkilenmeyen sunta yapısı, mutfak şartlarında tüm riskleri ortadan kaldırır. Dış kenar yüzeyine MDF kesiti yerleştirilerek yükselti oluşturulmuş, sağlanan bu radiusla suyun ve benzeri sıvıların tezgah üzerinde kalması sağlanmıştır.

Kullanım ve Temizliği:

  • Aşındırıcı olmayan temizlik ürünleriyle silerek temizleyiniz.
  • İnatçı lekeler için yemek sodası ve hafif temizleyici deterjanlar karışımıyla yada çok inatçı çıkması zor olan lekeler için hemen suyla silmek suretiyle seyreltilmiş çamaşır suyu ile temizlenebilir.
  • Çok parlak veya kabartma yüzeylerin temizliği zordur.
  • Kapakların taşınmasında darbelere karşı koruyunuz, koruyucu önlemler alınız.
  • Kapakların yüzeylerini sert ve kesici cisimlerle temas ettirmeyiniz.
  • Aşırı rutubetli ortamlarda ürünlerinizi uzun süreli su ve rutubet ile temas ettirmeyiniz.
WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?