Bizanslılar, zamanından Pirgos ( Yeni Kule ) olarak adlandırılan bu yöre daha sonra kemerlerden dolayı , Kemerburgaz adını almıştır. 1563’te tamamlanan tesislerde 4 kemer: Uzun Kemer, Eğri Kemer , Güzelce Kemer , Mağlova Kemeri bulunmaktadır. Bu tesisler , yapılırken ana mecra’nın tespitinde su yollarının kemerlerin ve havuzların inşaasında yapılan ince ölçü ve modern aletlerle yapılan hesaplar kadar sıhhatli ve hassas oldukları  müşahade edilmektedir.

Kemerburgaz mutfak tezgahı , Kemerburgaz banyo tezgahı , tezgah olarak uygulanmış örnekleri Kemerburgaz mutfak tezgah ve Kemerburgaaz banyo tezgah örneklerini Kemerburgaz Dekor Yapı Mimarlık mağazamızda görebilirsiniz.

Kemerburgaz  mutfak tezgahı,tezgah malzemesi olarak, Kemerburgaz granit tezgah,  Kemerburgaz Laminat tezgah , Kemerburgaz Corian tezgah , Kemerburgaz Çimstone tezgah , Kemerburgaz mutfak tezgahı üretimi yapmaktayız. Kemerburgaz mutfak tezgahı ve Kemerburgaz banyo tezgahı en iyi kaliteyi en iyi fiyata sunmanın gayreti içerisindedir. Kemerburgaz mutfak tezgahı , Kemerburgaz banyo tezgahı , uzman ekiplerimizle siz değerli müşterilerimizin istek ve taleplerini en hızlı şekilde karşılama gayreti içerisindeyiz.

Kemerburgaz mutfak tezgahı, Kemerburgaz banyo tezgahı ; corian tezgah, Çimstone tezgah,granit tezgah, mermer tezgah ve laminat tezgah ana malzeme grubu Kemerburgaz mutfak, tezgah olarak ,yüzlerce desen ve düz renk seçeneklerini siz değerli müşterilerimizin beğenilerine sunmaktayız. Kemerburgaz mutfak tezgah , Kemerburgaz banyo tezgah,mevcuttaki eskimiş veya rengini beğenmediğiniz tezgahlarınızı yenileyelim.isterseniz yeni yaptığınız mutfak dolabı tezgahını yada banyo dolabı tezgahını , Kemerburgaz mutfak tezgahı , Kemerburgaz banyo tezgahı olarak sizlere keyifli zaman geçireceğiniz mekanlar üretelim. Kemerburgaz corian mutfak tezgahı,

kemerburgaz granit mutfak tezgahı , kemerburgaz çimstone mutfak tezgahı , kemerburgaz laminat mutfak tezgahı , kemerburgaz corian banyo tezgahı , en yeni tezgah malzemesi ve renk seçenekleriyle Dekor Yapı Mimarlık olarak hizmetinizdeyiz.  Kemerburgaz mutfak tezgah, kemerburgaz banyo tezgah , kemerburgaz corian mutfak tezgah, kemerburgaz cimstone mutfak tezgah, kemerburgaz laminat mutfak tezgah

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?