Sarıyer, doğal ve tarihsel değerler açısından zengin bir ilçedir. İlçede mimari değer açısından önem taşıyan birçok yapı vardır.

Bunlar arasında konsolosluk binaları, kasırlar, köşkler, yalılar, iskeleler, kiliseler dikkati çeker. Ayrıca Rumeli Feneri’ndeki Ceneviz kalesi de görülmeye değer yerlerindendir.İlçe, eskiden kıyılarındaki plajlarıyla da ünlüydü. Ama günümüzde İstanbul Boğazı kıyısında yalnızca Altın kum ve Tarabya plajları faaliyet halindedir. Deniz kirliliğinin yoğunlaşması nedeniyle, dalyanlar gibi Boğaz’daki öbür plajlar da kapanmıştır.

İlçenin en gözde plajı Kilyos’tadır. Sarıyer’in , özellikle Karadeniz kıyısındaki plajları, yaz aylarında bir turistik cazibe merkezi halini alır. Özellikle kıyı kesiminde otel, motel, lokanta ve bar gibi iş yerleri yıl boyunca İstanbulluların ilgisini çeker.

MUTFAK-TEZGAH-CORIAN

Sarıyer mutfak tezgahı , Sarıyer banyo tezgahı , tezgah olarak uygulanmış örnekleri Sarıyer mutfak tezgah ve Sarıyer banyo tezgah örneklerini Sarıyer Dekor Yapı Mimarlık mağazamızda görebilirsiniz.

Sarıyer mutfak tezgahı,tezgah malzemesi olarak, Sarıyer granit tezgah,  Sarıyer Laminat tezgah , Sarıyer Corian tezgah ,Sarıyer  Çimstone tezgah , Sarıyer mutfak tezgahı üretimi yapmaktayız. Sarıyer mutfak tezgahı ve banyo tezgahı en iyi kaliteyi en iyi fiyata sunmanın gayreti içerisindedir. Sarıyer mutfak tezgahı , Sarıyer banyo tezgahı , uzman ekiplerimizle siz değerli müşterilerimizin istek ve taleplerini en hızlı şekilde karşılama gayreti içerisindeyiz.

Sarıyer mutfak tezgahı, Sarıyer banyo tezgahı ; corian tezgah, Çimstone tezgah,granit tezgah, mermer tezgah ve laminat tezgah ana malzeme grubu Sarıyer  mutfak, tezgah olarak ,yüzlerce desen ve düz renk seçeneklerini siz değerli müşterilerimizin beğenilerine sunmaktayız. Sarıyer mutfak tezgah ,  Sarıyer banyo tezgah,mevcuttaki eskimiş veya rengini beğenmediğiniz tezgahlarınızı yenileyelim.isterseniz yeni yaptığınız mutfak dolabı tezgahını yada banyo dolabı tezgahını , Sarıyer mutfak tezgahı , Sarıyer  banyo tezgahı olarak sizlere keyifli zaman geçireceğiniz mekanlar üretelim. Sarıyer corian mutfak tezgahı,

sarıyer granit mutfak tezgahı , sarıyer çimstone mutfak tezgahı , saıyer laminat mutfak tezgahı , sarıyer corian banyo tezgahı , en yeni tezgah malzemesi ve renk seçenekleriyle Dekor Yapı Mimarlık olarak hizmetinizdeyiz. Sarıyer mutfak tezgah, sarıyerbanyo tezgah , sarıyer corian mutfak tezgah, sarıyer cimstone mutfak tezgah, sarıyer laminat mutfak tezgah.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?