Çimstone, İtalyan BRETON firmasına ait ileri teknolojik süreçle üretilir ve %93’ü kuvars, %7’si polyester reçine bağlayıcı ve pigmentlerden oluşur.

Kuvars, Çimstone eşsiz sağlamlık ve dayanıklılık kazandırır. Kuvarsın bu sağlamlık büyüsünü kolayca bozamazsınız. 7 Mohs sertliği ile elmas sertliğine oldukça yaklaşan kuvars sayesinde Çimstone, yüksek çizilme ve aşınma dayanımını gösterir ; metal veya benzeri malzemelerle çizilmez. Böylece, Çimstone tezgahın üzerinde ekmek tahtası olmaksızın kesme, doğrama işlemlerini rahatlıkla yapabilir, yemek hazırlarken tezgahın tamamını çalışma alanı olarak kullanabilirsiniz.

Çimstone ; aşınma çizilme ve darbeye dayanıklılık gösteren, hiçbir asit ve bazdan etkilenmeyen, leke tutmayan bir malzemedir.

Renk ve doku çeşitleriyle alternatifli hijyenik bir yüzey kaplama malzemesidir.Renk ve doku seçenekleri sınırsızdır. Çimstone her zevke ve her ihtiyaca uygundur.

Çimstone estetik görüntüsü, dayanıklılığı ve kullanım kolaylığı ile mutfak tezgahları, banyolar, zemin kaplamaları, merdiven ve süpürgelik gibi uygulama alanları için çözümler getirir.

Doğanın armağanı kuvars mineralini, günümüzün en çağdaş teknolojisiyle yeniden şekillendiren Çimstone,  305×140 cm levha boyutları ile banyo ve mutfaklarda değişen banko beklentilerini karşılıyor. Mutfağınızın tezgahıyla zemininin bir uyum içinde olmasını mı istiyorsunuz, o halde Çimstone sizin markanız. Çimstone sevdiklerinize mutfaktaki maharetlerinizi göstermek için size özgür alanlar yaratır.Tezgâhınız için mükemmel bir ürün seçtiniz…
Bankonuzun ömür boyu ilk günkü özelliklerine sahip kalması için basit ve düzenli bir bakım yapmanız yeterli olacaktır.

Çimstone; yüksek aşınma, çizilme ve darbe dayanımına sahip, leke tutmayan, gözeneksiz ve hijyen raporuna sahip tek yüzey kaplama malzemesidir.

Çimstone sadece mutfak tezgah yüzeylerinde değil banyo zemini, duvar kaplaması ,küvet üstü ve alın kaplamaları ile banyo tezgahlarının kaplamaları için ideal bir üründür. Çimstone ile banyonuzu yeniden yaratmak size kalır. Siz hayal edin, biz yaparız. Deneyimli kadrosu ve modern üretim imkanlarıyla Dekor Yapı Mimarlık , çimstone banko ve diğer tüm özel tasarım çimstone projelerinde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?