Göktürk yatak odalarımız hayatımızı her yönüyle kolaylaştıracak pratik, kullanışlı ve işlevsel olması önemlidir. Göktürk yatak odalarımızda düzeni sağlayan en büyük unsur elbise dolapları ve giysi odalarıdır. Yatak odalarımızı döşerken öncelikle yatak yada giysilerimizi düzenli bir şekilde koordine edebileceğimiz dolabı yada giysi odası kullanılabilir. Göktürk modüler elbise odası ebatlarına göre yapılan Göktürk dolap ve açık raf sistemleri , modern tarzda elbise odaları, klasik tarzda elbise odaları gibi pek çok alternatifte elbise odaları tasarımı yapılması mümkündür.

Geniş yatak odasına sahipseniz ; çok raflı büyük giysi odaları , ufak bir yatak odasına sahipseniz ; dar alanlarda maksimum saklama olanağı sağlayacak giysi odası tasarımlarına yönelmeniz çok daha kullanışlı ve işlevsel elbise odalarına sahip olmanıza olanak sağlar.

Göktürk Giyinme Odası : Göktürk konut projelerinde , Göktürk ebeveyn yatak odalarında tıpkı bir ebeveyn banyosu gibi ayrılmış olan kıyafet değiştirme alanıdır.  Göktürk giyinme odası aslında çok büyük alanlardan ziyade iyi düzenlenmiş alanlara ihtiyaç vardır. Küçük alanlara bile iyi bir tasarımla birçok eşya sığdırılabilir. Sığdırma işlemini alt alta veya üst üste dağınık bir görünüm sağlayarak değilde düzenli veya tüm eşyalara kolayca ulaşılabilir şekilde bir görünüm sağlanabilir.

Göktürk Ray Dolap : Ortamda yer tasarrufu sağlar. Kıyafetlerinizi en uygun şekilde depolanmasına ve yerleşimine kolaylık sağlar. Yaşam alanınızda düzenli ve rahat bir görünüm katar. Göktürk Raylı Dolap, mekanda tasarruf yapmanıza, kıyafetlerinizin en uygun şekilde depolanmasına fayda sağlar. Duvar hacimlerinin en doğru şekilde ölçülendirilip, her alanın maksimum faydalı şekilde tasarlanmasıyla oluşturulan raylı dolap saklama üniteleri, evlerinizde düzen oluşturmanız için en doğru aksesuarlarla dizayn edilirler. Dekor Yapı Mimarlık özel tasarım Göktürk Raylı Dolap sistemlerinde, ihtiyaçlarınız göz önünde tutularak, asansör askılık sistemleri, takı ve kravat askılıkları, çekmece, aydınlatma gibi iç ünitelerle tasarlanır ve standart bir elbise dolabından çok daha fazla kullanışlı hale getirilir.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?