Dekor Yapı Mimarlık uzman ölçü ekibi mutfak yapılacak alanın ölçüsünü alır ve ve mevcut mutfağı her açıdan fotoğraflar. Müşterinin genel beklentileri, beyaz  eşyaları ve kullanmayı düşlediği mutfak hakkında renkleri tezgah yapı için genel bir toplantı yapılır.

Toplantı sonrası dekor yapının mimar ekibi yeni mutfak projesi üzerinde çalışmaya başlar, efektif ve fonksiyonel  olarak tasarımını yapıp, taslak projeyi hazırlar. Taslak proje üzerinden müşteri ile görüşme yapılıp, projeye son şekli verilir.

İmalata alınacak proje netleştikden sonra malzeme seçimleri yapılır; kapak yapısı, rengi, kullanılacak tezgah, kapkları için kulp ve beyaz eşya seçimi yapılıp mutfak için imalat süreci başlamış olur.

İmalata alınan proje; mevcut mutfak sökülerek atılır, yeni yapılacak mutfak dolabına uygun olarak alt yapı işlerine başlanır. Elektrik,su ve doğalgaz tesisatları düzenlenir. Kapı montajlanır, seramik ve boya işleri biter.

Mutfak dolabı alt yapı işleri bittikten sonra, önce ana gövde sonrasında kapakları montajlanır. Tezgah ölçüsü alınıp tezgah montajı da biter, elektrik, su için sıva üzeri malzemelerinin montajı yapılır.

Beyaz eşyaların kurulumu yapılır. Tüm imalatı yapılan işler son kontrolleri yapılıp, iyi günlerde kullanılması temennileriyle mutfak teslim edilir.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?